sorunsuz Nakliyat

Tek Hızla Herşey Kusursuz

TÜRKİYE GENELİ NAKLİYAT HİZMETİ VERMEKTEYİZ

EŞYA 

PAKETLEME

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

SİGORTALI   NAKLİYAT

Fikirleriniz mi var?

Veya sorularınız?

 

Onlar için hazırız . .

Tek çözüm özen ve titizlik

 

Ne teklif ediyoruz ?

1. Paketleme

Tüm eşyalarınızı büyük bir hassasiyetle paketleyip , taşınmaya hazır hale getiriyoruz .

2. İstif

Paketlenen her koliyi yine büyük bir hassasiyetle , taşıma aracına yerleştiriyoruz .

3. Teslim

Taşıma aracımız istenilen adrese tüm kolileri tek tek taşıyıp , yerleştiriyoruz .

4 . 24 saat servis

Tüm müşterilerimize 7/24 destek hattıyla yardım ediyoruz .

SİZLER İÇİN HASSASIZ . .

Evden Eve Nakliyat

Şehir içi nakliyat Sorunsuz evden eve nakliye firmaları arasında en iyi hizmet sunan, asansörlü ev taşıma şirketiyle kaliteli ve uygun fiyatlarla..

 

Şehirlerarası nakliyat firmaları arasında ambalajlı, sigortalı ve asansörlü ev taşıma hizmeti olan, şehirler arası evden eve nakliyat şirketiyiz..

 

Eşyalarınızın taşınması işlemlerinde bina dışından hidrolik eşya taşıma asansörleri kullanılmaktadır.Ekstra bir nakliye maliyeti yoktur..

 

Nakliye işinizi biz çözelim

 

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat , Şehir içi Nakliyat ve Şehir içi Eşya Taşımacılığında Lider Firma Olan Sorunsuz Nakliyat Firmamız Nakliyeciler Arasında Gözde Firma Olarak Anılmaktadır.

Firmamız Eşya taşımacılığı ve ofis taşımacılığını sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Ayriyetten nakliye işinizi sigortalı olarak hizmetlendirmekte ve asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir.

 

Ofis Taşımacılığı

En iyi evden eve nakliyat ve ofis taşıma firması olmak için, kaliteli elemanlara, hijyenik ve korunaklı ambalajlama malzemelerine sahip olmak şarttır. Biz bu yola çıkarken, ev taşıma ve ofis taşıma sektöründe eksik konuları inceleyerek çıktık. İnsanların arzuladığı sorunsuz ve hijyenik taşımayı size sunabilmek için taşıma sektörüne giriş yaptık. Firmamız battaniye türü ambalajlama malzemeleri kullanmaz. Hijyen ve sorunsuz taşıma genel prensibimizdir. Şehir içi ve şehirler arası ev taşımalarınız da tüm eşyalarınız aynı hassasiyette taşınır. Mesafeye bakılmaz taşınan her eşya en iyi şekilde sarılır ve paketlenir. Firma olarak müşteri memnuniyetine dayalı taşıma yapıyoruz. Size hayal ettiğiniz evden eve nakliyat hizmetini sunarak müşteri ağımızı genişletiyoruz. Hiç bir şart altında eşyanızın bir tanesi bile sarılmadan araca indirilmez.

Adres:

 

Karşıyaka Mahallesi 518 Sokak 21 /A Yenimahalle Ankara

 

Ankara-Türkiye

Sosyalleşin

İletişim

Telefon:

+90 532 136 52 66

E-posta:

info@site.info